Ansatte

Elin Brandsrud

Biblioteksjef

elin.brandsrud@eidsberg.kommune.no

Anette Holm

Biblioteksekretær

anette.holm@eidsberg.kommune.no

Ann-Kristin Olsen

Bibliotekar

ann-kristin.olsen@eidsberg.kommune.no

Torbjørn Oppedal

Litteratur- og kulturformidler

torbjorn.oppedal@eidsberg.kommune.no

Kirsten Ruud

Barne-og ungdomsbibliotekar

kirsten.ruud@eidsberg.kommune.no

Andreas Nilsen

Bibliotekar

andreas.nilsen@eidsberg.kommune.no

Arild Pedersen

Formidler barn og unge

arild.pedersen@eidsberg.kommune.no

Mine sider

Åpningstider

Åpningstider i dag:
10:00 - 19:00
Dag Åpen Stengt
Mandag 12:00 15:00
Tirsdag 10:00 19:00
Onsdag 10:00 15:00
Torsdag 10:00 19:00
Fredag 10:00 15:00
Lørdag 10:00 14:00
Søndag Stengt

Følg oss

Facebook Facebook

Hva skjer?

mai
28
tir
13:00 Språkkafé
Språkkafé
mai 28@13:00-14:00
Språkkafé @ Eidsberg bibliotek (Kulturtorget) | Østfold | Norge
Velkommen til språkkafe på Eidsberg bibliotek! Lærer du norsk og ønsker å snakke norsk med andre? Er du norsk og vil samtale med folk fra hele verden? Da er du velkommen på språkkafé! Tilbudet er gratis[...]
Translate »